Druk bloczkow samokopiujacych

Jakiej drukarni zlecić druk bloczków samokopiujących?

Druk samokopiujący – wbrew pozorom – nie jest procesem łatwym i – w szczególności – tanim, dlatego korzystając z takiej oferty należy wybrać drukarnię, która w odpowiedni sposób i według wymagań klientów zajmie się takim zleceniem. Warto kierować się przede wszystkim doświadczeniem, a także znajomością druku samokopiującego.

Bloki samokopiujące – choć ich nazwa wydaje się być nieco obca – są znane wręcz wszystkim, w szczególności osobom, które są związane z rachunkowością czy też podpisują w pewnych sytuacjach potwierdzenia odbioru. Ich zastosowanie jest niezwykle szerokie – można je spotkać w przypadku podpisywanych dokumentów, które wymagają zachowania kopii.

Druk bloczków samokopiujących

Ich właściwy druk jest niezwykle ważny, dlatego kiedy wybieramy drukarnię oferującą tego typu obsługę, powinniśmy pamiętać, iż doświadczenie, a także stosowna cena są kluczowymi czynnikami. Co więcej – drukarnie powinny również oferować projektowanie (bądź też – jednocześnie – kierować się projektem klientów), montaż, naświetlanie, sam druk bloków i najważniejsze – obróbkę introligatorską. Wówczas mamy pewność, iż zlecenie zostanie dobrze skompletowane. Internetowa drukarnia duczki.eu oferuje darmowy projekt dla klienta przy druku bloczków samokopiujących.

Niejednokrotnie, drukarnie oferujące bloki samokopiujące umożliwiają klientom wybór kombinacji, takie jak klejenie z dowolnej strony albo kolor kartek, kolejno: oryginału-kopii 1-kopii 2. Warto zwrócić również uwagę, czy drukarnie pozwalają wybrać wcześniej ilość kartek i grubość bloków, bowiem nie zawsze jest taka możliwość. W ofercie drukarni, którą wybierzemy powinna znaleźć się też informacja o kategorii papieru, na którym finalnie zostanie wykonany druk, a także wiadomość o dostępnych kolor, które klient wcześniej indywidualnie dobierze pod własne zlecenie.

Co więcej – warto wcześniej zapoznać się z cennikiem danej drukarni, gdyż sam druk samokopiujący nie należy do tanich. Jednocześnie ważne są także opinie innych, przeszłych zleceniodawców, bowiem tylko tak możemy uzyskać rzetelną informację o danej drukarni, zanim ją wybierzemy i powierzymy zlecenie tego typu.