Niezapomniane urodziny dla dzieci

Jak zorganizować dziecku niezapomniane urodziny?

Narodziny dziecka to coś niezapomnianego i fascynującego. Każdy rodzic pragnie bowiem, aby co roku jego dziecko czuło się w ten dzień bardzo wyjątkowo i niepowtarzalnie. W tym celu wielu rodziców organizuje różne imprezy tematyczne odnoszące się do urodzin jego dziecka.

Aby urodziny były niezapomniane dla naszej pociechy, bo przede wszystkim chodzi o nią – trzeba zastanowić się czym nasze dziecko się interesuje i co lubi robić. Otóż większość rodziców wynajmuje specjalnie przeznaczone sale dla dzieci i organizuje tak zwane Kinderbale.

Kinderbale

Kinderbale jest to sposób na wyprawienie urodzin stosunkowo niskim kosztem, w porównaniu na przykład ze zorganizowaniem takiej imprezy w zoo, bądź w innym publicznym miejscu. Natomiast jeżeli zdecydujemy się na wyprawienie takiej imprezy, to przy rezerwacji terminu i konkretnego miejsca zobowiązani jesteśmy podać określoną liczbę zaproszonych osób. Koszt takich urodzin to około 500-1500 złotych, w zależności od miasta i ilości osób. W zamian mamy zapewniony posiłek, ciasto, zabawy.  Aczkolwiek tort i inne dodatki musimy zapewnić na własny rachunek. Często różne centra handlowe oferują nam możliwość zorganizowania takiej imprezy. Pionierem w organizowaniu takich urodzin w Krakowie jest AgamaSport. Więcej o jej ofercie i cenniku możesz przeczytać na ich witrynie internetowej.

Dla dzieci bardziej wymagających

Jeżeli dysonujemy większym kapitałem, który jesteśmy w stanie przeznaczyć na cel wyprawienia urodzin naszemu dziecku  – możemy urodziny te wyprawić w zoo. Oczywiście nie każda placówka oferuje taką możliwość, aczkolwiek jest kilka miejsc w Polsce, gdzie nam się to uda. Urodziny takie mogą nas kosztować nawet do 3 tysięcy złotych. Ale czego się nie robi dla naszego dziecka, prawda?

Sprawy organizacyjne

Przy planowaniu urodzin, czy tych o większym kapitale, czy tych w gronie zaciszu domowego, najważniejszą kwestią jest odpowiedni dobór towarzystwa. Jest to o tyle ważna kwestia, iż z reguły rodzice tych mniejszych dzieci potrafią zapraszać całą klasę danego dziecka. I wcale nie liczą się z tym, że nasza pociecha może nie przepadać za tą, czy inną osobą. Także wszystko powinno być robione z umiarem. Jak również nie powinniśmy organizować dziecku imprezy urodzinowej podobnej do zeszłych lat, gdyż w takim przypadku te urodziny wcale niezapomniane nie będą, a raczej staną się dla niego pod pewnym względem rutyną.